Nabór na Wielkie Targi Wielkanocne

Znamy już datę naszych wielkanocnych targów – 29 marca 2020 r. między 10.00 a 17.00 spotykamy się w PME w Warszawie przy ul. Kredytowej 1. Zapraszamy twórców ludowych, artystów inspirujących się tradycyjną sztuką, młodych rzemieślników i rękodzielników do udziału w targach, które już od 29 lat cieszą się stałą renomą wśród mieszkańców Warszawy.

Nabór wystawców prowadzimy w dniach 3 – 21 lutego. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń w postaci opisu działalności (3-4 zdania) wraz z 5-10 zdjęciami wyrobów oraz ew. linkiem do strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych na adres: targi@ethnomuseum.pl.

Komisja muzealna do 6 marca podejmie decyzję o wyborze wystawców spośród zgłoszonych osób. Po tym terminie wszyscy zgłaszający otrzymają stosowne powiadomienia. Komisja zastrzega sobie prawo do subiektywnych decyzji w zakresie wyboru wystawców.