pl
Godziny otwarcia:
SOB:10:00 - 18:00
PON: Nieczynne
WT: 10:00 - 17:00
ŚR: 11:00 - 19:00
CZW: 10:00 - 17:00
PT: 10:00 - 17:00
SOB: 10:00 - 18:00
ND: 12:00 - 17:00
Godziny otwarcia:
SOB:indywidualnie 10-18
PON: tylko szkoły 9-16
WT: tylko szkoły 9-15
ŚR: tylko szkoły 9-16
CZW: tylko szkoły 9-16
PT: tylko szkoły 9-15
indywidualnie 15-18
SOB: indywidualnie 10-18
ND: indywidualnie 12-17
Godziny otwarcia:
SOB: 10:00 - 18:00
PON:Nieczynne
WT:10:00 - 17:00
ŚR:11:00 - 19:00
CZW:10:00 - 17:00
PT:10:00 - 17:00
SOB:10:00 - 18:00
ND:12:00 - 17:00
Godziny otwarcia:
SOB: indywidualnie 10-18
PON:tylko szkoły 9-16
WT:tylko szkoły 9-15
ŚR:tylko szkoły 9-16
CZW:tylko szkoły 9-16
PT:tylko szkoły 9-15
indywidualnie 15-18
SOB:indywidualnie 10-18
ND:indywidualnie 12-17
pl

Nasz zespół

Łączy nas wspólna pasja – poznaj zespół muzeum

Wybierz dział

  • Dyrekcja, Sekretariat i Kancelaria
  • Główna Księgowa
  • Kuratorium Kolekcji i Wystaw Etnograficznych
  • Dział Przechowywania i Konserwacji Zbiorów
  • Dział Inwentaryzacji
  • Biblioteka i Archiwum
  • Dział Edukacji
  • Dział Komunikacji
  • Pracownia Digitalizacji i Wirtualnego Udostępniania Zbiorów
  • Dział Administracji
  • Dział Techniczny
  • Dział Finansowo-Księgowy i Kadr
  • Pracownia Fotograficzno-Filmowa
mgr inż. Arch. Piotr Brzeski ZASTĘPCA DYREKTORA

22 827 76 41 wew. 222
piotr.brzeski@ethnomuseum.pl

SEKRETARIAT

22 827 76 41 wew. 231
22 827 76 41 wew. 230
sekretariat@ethnomuseum.pl

Monika Buczek KIEROWNIK

22 826 81 78
lub 22 827 76 41 wew. 230
monika.buczek@ethnomuseum.pl

dr Joanna Dziadowiec-Greganić Adiunkt – sekretarz naukowy

22 827 76 41 wew. 233
joanna.dziadowiec@ethnomuseum.pl

Elwira Melonik Specjalista ds. administracji biurowej

22 827 76 41 wew. 232
elwira.melonik@ethnomuseum.pl

KANCELARIA

Przyjmowanie dokumentów
22 827 76 41 wew. 223

Beata Kołacińska Specjalista ds. kancelaryjnych

kancelaria@ethnomuseum.pl

Aneta Gielo Główna Księgowa

22 827 76 41 wew. 207
aneta.gielo@ethnomuseum.pl

Dział Etnografii Polski i Europy
dr Justyna Laskowska-Otwinowska P.o. kierownika

22 827 76 41 wew. 269
justyna.otwinowska@ethnomuseum.pl

Patryk Pawlaczyk Kustosz - specjalizacja: strój i tkanina

22 827 76 41 wew. 245
patryk.pawlaczyk@ethnomuseum.pl

Aleksander Robotycki Adiunkt - specjalizacja: etnografia współczesności

22 827 76 41 wew. 233
aleksander.robotycki@ethnomuseum.pl

Dział Etnografii Krajów Pozaeuropejskich
dr Bogna Łakomska Kustosz - specjalizacja: Azja

22 827 76 41 wew. 244
bogna.lakomska@ethnomuseum.pl

Dariusz Skonieczko Adiunkt - specjalizacja: Afryka

22 827 76 41 wew. 244
dariusz.skonieczko@ethnomuseum.pl

Centralny Magazyn Zbiorów
dr Paweł Matwiejczuk Kierownik Centralnego Magazynu Zbiorów, p.o. Kierownika Działu Konserwacji

22 827 76 41 wew. 220 i 227
pawel.matwiejczuk@ethnomuseum.pl

Urszula Świderska-Luboń Zastępca kierownika, Starszy kustosz

22 827 76 41 wew. 250
urszula.swiderska@ethnomuseum.pl

Anita Broda Adiunkt

22 827 76 41 wew. 250
anita.broda@ethnomuseum.pl

Teresa Gadzinowska Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206 i 274

Teresa Grzelak Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Małgorzata Jaszczołt Kustosz

22 827 76 41 wew. 250
malgorzata.jaszczolt@ethnomuseum.pl

Hanna Kubiak Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Małgorzata Kunecka Adiunkt

22 827 76 41 wew. 250
malgorzata.kunecka@ethnomuseum.pl

Alicja Szewczak Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Agata Wojtarska Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Piotr Wojtarski Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Dział Konserwacji
dr Paweł Matwiejczuk P.O. KIEROWNIKA DZIAŁU KONSERWACJI

22 827 76 41 wew. 220
pawel.matwiejczuk@ethnomuseum.pl

Marcin Burzymowski Konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej

22 827 76 41 wew. 227
marcin.burzymowski@ethnomuseum.pl

Joanna Krasuska Konserwacja sztuki obrzędowej i ceramiki

22 827 76 41 wew. 228
joanna.krasuska@ethnomuseum.pl

Alicja Mironiuk-Nikolska Główny inwentaryzator, Starszy Kustosz

22 827 76 41 wew. 235
alicja.nikolska@ethnomuseum.pl

Joanna Kalinowska Sekretarz Komisji Zakupów Muzealiów, Adiunkt

22 827 76 41 wew. 235
joanna.kalinowska@ethnomuseum.pl

Marta Czerska Kierownik

22 827 76 41 wew. 210
marta.czerska@ethnomuseum.pl

Joanna Bartuszek Adiunkt muzealny

22 827 76 41 wew. 225
joanna.bartuszek@ethnomuseum.pl

Anika Czerska Główny specjalista ds. dokumentacji archiwalnej

22 827 76 41 wew. 255
anika.czerska@ethnomuseum.pl

Rafał Gorczyca Adiunkt muzealny w Archiwum Zakładowym

22 827 76 41 wew. 255
rafal.gorczyca@ethnomuseum.pl

Agnieszka Jeż Specjalista ds. informacji naukowej

22 827 76 41 wew. 255
agnieszka.jez@ethnomuseum.pl

Alicja Kobus Specjalista ds. informacji naukowej

22 827 76 41 wew. 255
alicja.kobus@ethnomuseum.pl

Barbara Kowalczyk Kustosz muzealny

22 827 76 41 wew. 225
barbara.kowalczyk@ethnomuseum.pl

Anna Grunwald Główny specjalista - Kierownik Działu Naukowo Oświatowego

22 827 76 41 wew. 248
anna.grunwald@ethnomuseum.pl

Justyna Dominiak Specjalista ds. edukacji

22 827 76 41 wew. 213 lub 261
justyna.dominiak@ethnomuseum.pl

Angelika Dziurawiec Specjalista ds. Edukacji dzieci

22 696 53 80 wew. 213 lub 261
angelika.dziurawiec@ethnomuseum.pl

Dorota Jarecka Starszy kustosz

22 827 76 41 wew. 218
dorota.jarecka@ethnomuseum.pl

Monika Krysztofińska Specjalista ds. Edukacji

22 827 76 41 wew. 213
monika.krysztofinska@ethnomuseum.pl

Elżbieta Marczak Starszy kustosz

22 827 76 41 wew. 218
elzbieta.marczak@ethnomuseum.pl

Kamila Smakulska Asystent muzealny - koordynator ds. projektów edukacyjnych

22 696 53 80 wew. 213 lub 261
kamila.smakulska@ethnomuseum.pl

Elżbieta Czyżewska Pełnomocnik Dyrektora

elzbieta.czyzewska@ethnomuseum.pl

Anastazja Stelmach Koordynator Zespołu ds. Komunikacji

22 827 76 41 wew. 272
anastazja.stelmach@ethnomuseum.pl

Monika Kaźmierczak Specjalista ds. wystaw - koordynator ds. eksploatacji sal

22 827 76 41 wew. 253
519 536 004
monika.kazmierczak@ethnomuseum.pl

Joanna Machudera - Szwankowska Specjalista - Koordynator ds. projektów

22 827 76 41 wew. 273
joanna.machudera@ethnomuseum.pl

Anahita Rezaei Specjalista - koordynator ds. projektów

22 827 76 41 wew. 249
507 121 772
anahita.rezaei@ethnomuseum.pl

Ilona Sikorska Specjalista ds. komunikacji

22 827 76 41 wew. 249
ilona.sikorska@ethnomuseum.pl

Przemysław Walczak Specjalista – koordynator ds. systemu informacji

przemyslaw.walczak@ethnomuseum.pl

Agnieszka Szymanek Kierownik Pracowni Digitalizacji i Wirtualnego Udostępniania Zbiorów

agnieszka.szymanek@ethnomuseum.pl

Dominika Sowa P.o. kierownika Zespołu Organizacyjnego

22 827 76 41 wew. 243
dominika.sowa@ethnomuseum.pl

Łukasz Mroczyński Główny specjalista ds. informatyki

22 827 76 41 wew. 251
lukasz.mroczynski@ethnomuseum.pl

Agnieszka Winnicka Kasjer

kasa@ethnomuseum.pl

Kamila Końska P.o. kierownika Działu Technicznego

22 827 76 41 wew. 236
kamila.konska@ethnomuseum.pl

Aneta Jawdosiuk-Stawińska Specjalista ds. administracyjnych

aneta.jawdosiuk@ethnomuseum.pl

Elżbieta Kaczmarek Specjalista ds. administracyjnych

22 827 76 41 wew. 217
elzbieta.kaczmarek@ethnomuseum.pl

Mariusz Rafalski Rzemieślnik - specjalista

22 827 76 41 wew. 214

Mariusz Raniszewski Główny specjalista – koordynator logistyczno-techniczny wystaw muzealnych

22 827 76 41 wew. 275
mariusz.raniszewski@ethnomuseum.pl

Krzysztof Towstjenko Rzemieślnik - specjalista

22 827 76 41 wew. 214

Dział Finansowo-Księgowy
Joanna Durakiewicz
Barbara Horoś
Agnieszka Jankowska
Dział Kadr
Agnieszka Anglart Specjalista ds. osobowych

22 827 76 41 wew. 216

agnieszka.anglart@ethnomuseum.pl
kadry@ethnomuseum.pl

Edward Koprowski Starszy specjalista ds. fotografii

22 827 76 41 wew. 226
edward.koprowski@ethnomuseum.pl

14.12 - 28.02.2019
Wystawa

Millenium

25.10 - 31.03.2019
Wystawa

Odloty

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl