Nowe przestrzenie w PME

Zakończyliśmy pierwszy etap inwestycji, której celem jest unowocześnienie wnętrz zabytkowego budynku naszego Muzeum, tak aby odpowiadał on nowoczesnym standardom wystawienniczym i edukacyjnym. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentującej efekty prac budowlanych, dzięki którym zyskaliśmy nowe przestrzenie pod przyszłe wystawy stałe. Sale te zostaną udostępnione zwiedzającym na przełomie 2020 i 2021 r.

Inwestycja jest częścią projektu  „Przebudowa i modernizacja pomieszczeń administracyjnych II piętra z przeznaczeniem na nowe przestrzenie edukacyjne wraz z rozbudową sal wystawowych I piętra i parteru na nowe wystawy stałe’’ – wartość zrealizowanych prac 5 537 507,18 zł. Inwestycja sfinansowana z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Fot. Przemysław Walczak