Nabór na Wielkie Targi Wielkanocne

UWAGA – nabór wystawców został ZAKOŃCZONY.

Znamy już datę naszych wielkanocnych targów – 7 kwietnia 2019 r. między 10.00 a 17.00 spotykamy się w PME w Warszawie przy ul. Kredytowej 1. Zapraszamy twórców ludowych, artystów inspirujących się tradycyjną sztuką, młodych rzemieślników i rękodzielników, jak i wytwórców regionalnej żywności do udziału w targach, które już od 28 lat cieszą się stałą renomą wśród mieszkańców Warszawy.

Nabór wystawców prowadzimy w dniach 1 – 22 lutego. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń w postaci opisu działalności (3-4 zdania) wraz z 5-10 zdjęciami wyrobów oraz ew. linkiem do strony internetowej lub profilu w mediach społecznościowych na adres: targi@ethnomuseum.pl.

Komisja muzealna do dnia 15 marca podejmie decyzję o wyborze wystawców spośród zgłoszonych osób. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi twórcami ludowymi i wystawcami reprezentującymi wysoki poziom artystyczny.