pl
Godziny otwarcia:
PON:Zamknięte
PON: Zamknięte
WT: 10:00 - 17:00
ŚR: 11:00 - 19:00
CZW: 10:00 - 17:00
PT: 10:00 - 17:00
SOB: 10:00 - 18:00
ND: 12:00 - 17:00
Godziny otwarcia:
PON:Zamknięte
PON: Zamknięte
WT: 9-15
ŚR: 9-18
CZW: 9-15
PT: 9-15
SOB: 10-18
ND: 12-17

Nasz zespół

Łączy nas wspólna pasja – poznaj zespół muzeum

Wybierz dział

  • Dyrekcja, Sekretariat i Kancelaria
  • Główna Księgowa
  • Kuratorium Kolekcji i Wystaw Etnograficznych
  • Dział Przechowywania i Konserwacji Zbiorów
  • Dział Inwentaryzacji
  • Biblioteka i Archiwum
  • Dział Edukacji
  • Dział Komunikacji
  • Pracownia Digitalizacji i Wirtualnego Udostępniania Zbiorów
  • Dział Administracji
  • Dział Techniczny
  • Dział Finansowo-Księgowy i Kadr
  • Pracownia Fotograficzno-Filmowa
Tadeusz Zając P.O. DYREKTORA PAŃSTWOWEGO MUZEUM ETNOGRAFICZNEGO W WARSZAWIE

22 827 76 41 wew. 230
tadeusz.zajac@ethnomuseum.pl

Józef Zalewski ZASTĘPCA DYREKTORA

22 827 76 41 wew. 222
604 575 911
jozef.zalewski@ethnomuseum.pl

SEKRETARIAT

22 827 76 41 wew. 231
22 827 76 41 wew. 230
sekretariat@ethnomuseum.pl

Elwira Melonik Kierownik Sekretariatu

22 827 76 41 wew. 231
elwira.melonik@ethnomuseum.pl

Beata Kołacińska Specjalista ds. kancelaryjnych

22 827 76 41 wew. 230
beata.kolacinska@ethnomuseum.pl

Elżbieta Czyżewska Główny Specjalista ds. marketingu muzealnego, wydawnictw i PR

22 827 76 41 wew. 232
elzbieta.czyzewska@ethnomuseum.pl

KANCELARIA

Przyjmowanie dokumentów
22 827 76 41 wew. 223

Marta Polak Specjalista ds. kancelaryjnych

kancelaria@ethnomuseum.pl

Aneta Gielo Główna Księgowa

22 827 76 41 wew. 207
512 940 167
aneta.gielo@ethnomuseum.pl

Małgorzata Jaszczołt Kustosz

22 827 76 41 wew. 233
malgorzata.jaszczolt@ethnomuseum.pl

dr Justyna Laskowska - Otwinowska Kustosz dyplomowany

22 827 76 41 wew. 225
justyna.otwinowska@ethnomuseum.pl

Mariusz Raniszewski Główny specjalista – koordynator logistyczno-techniczny wystaw muzealnych

22 827 76 41 wew. 275
mariusz.raniszewski@ethnomuseum.pl

Aleksander Robotycki Kustosz

22 827 76 41 wew. 233
aleksander.robotycki@ethnomuseum.pl

Dariusz Skonieczko Adiunkt - specjalizacja: Afryka

22 827 76 41 wew. 245
dariusz.skonieczko@ethnomuseum.pl

dr Paweł Matwiejczuk Kustosz - Kierownik Działu Przechowywania i Konserwacji Zbiorów

22 827 76 41 wew. 220 i 227
pawel.matwiejczuk@ethnomuseum.pl

Urszula Świderska-Luboń Zastępca kierownika, Starszy kustosz

22 827 76 41 wew. 250
urszula.swiderska@ethnomuseum.pl

Anita Broda Adiunkt

22 827 76 41 wew. 250
anita.broda@ethnomuseum.pl

Monika Buczek Główny specjalista ds. logistycznych

22 827 76 41 wew. 250
monika.buczek@ethnomuseum.pl

Marcin Burzymowski Konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej

22 827 76 41 wew. 227
marcin.burzymowski@ethnomuseum.pl

Teresa Gadzinowska Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206 i 274

Teresa Grzelak Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Joanna Krasuska Konserwacja sztuki obrzędowej i ceramiki

22 827 76 41 wew. 228
joanna.krasuska@ethnomuseum.pl

Hanna Kubiak Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Małgorzata Kunecka Adiunkt

22 827 76 41 wew. 250
malgorzata.kunecka@ethnomuseum.pl

Alicja Szewczak Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Agata Wojtarska Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Piotr Wojtarski Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Alicja Mironiuk-Nikolska Główny inwentaryzator, Starszy Kustosz

22 827 76 41 wew. 221
alicja.nikolska@ethnomuseum.pl

Joanna Kalinowska Sekretarz Komisji Zakupów Muzealiów, Adiunkt

22 827 76 41 wew. 235
joanna.kalinowska@ethnomuseum.pl

Marta Czerska Kierownik

22 827 76 41 wew. 210
marta.czerska@ethnomuseum.pl

Joanna Bartuszek Kustosz

22 827 76 41 wew. 255
joanna.bartuszek@ethnomuseum.pl

Anika Czerska Główny specjalista ds. dokumentacji archiwalnej

22 827 76 41 wew. 225
anika.czerska@ethnomuseum.pl

Rafał Gorczyca Adiunkt muzealny w Archiwum Zakładowym

22 827 76 41 wew. 225
rafal.gorczyca@ethnomuseum.pl

Agnieszka Jeż Specjalista ds. informacji naukowej

22 827 76 41 wew. 255
agnieszka.jez@ethnomuseum.pl

Alicja Kobus Specjalista ds. informacji naukowej

22 827 76 41 wew. 255
alicja.kobus@ethnomuseum.pl

Barbara Kowalczyk Kustosz muzealny

22 827 76 41 wew. 225
barbara.kowalczyk@ethnomuseum.pl

Anna Grunwald Główny Specjalista – Kierownik Działu Edukacji

22 827 76 41 wew. 248
anna.grunwald@ethnomuseum.pl

Alicja Balcerak Specjalistka ds. edukacji dzieci

22 827 76 41 wew. 261
alicja.balcerak@ethnomuseum.pl

Dorota Jarecka Starszy kustosz

22 827 76 41 wew. 218
dorota.jarecka@ethnomuseum.pl

Monika Krysztofińska Specjalistka ds. Edukacji

22 827 76 41 wew. 213
monika.krysztofinska@ethnomuseum.pl

Elżbieta Marczak Starszy kustosz

22 827 76 41 wew. 218
elzbieta.marczak@ethnomuseum.pl

Martyna Steckiewicz Koordynatorka ds. Muzeum Dla Dzieci

22 827 76 41 wew. 261
martyna.steckiewicz@ethnomuseum.pl

Anna Wielechowska-Olszak Specjalistka ds. wsparcia działań edukacyjnych i kulturalnych

22 827 76 41 wew. 218
anna.wielechowska@ethnomuseum.pl

Bogusław Jarosiński Specjalista ds. wsparcia edukacji

22 827 76 41 wew. 218
boguslaw.jarosinski@ethnomuseum.pl

 

Ilona Sikorska - Piwowarczyk Kierownik

22 827 76 41 wew. 249
ilona.sikorska@ethnomuseum.pl

Magdalena Dąbrowska Główny specjalista ds. public relations i marki muzeum

22 827 76 41 wew. 273
magdalena.dabrowska@ethnomuseum.pl

Joanna Machudera - Szwankowska Specjalista - Koordynator ds. projektów

22 827 76 41 wew. 273
joanna.machudera@ethnomuseum.pl

Monika Roguska Specjalista ds. wystaw - koordynator ds. eksploatacji sal

22 827 76 41 wew. 253
519 536 004
monika.roguska@ethnomuseum.pl

Przemysław Walczak Specjalista – koordynator ds. systemu informacji

22 827 76 41 wew. 271
przemyslaw.walczak@ethnomuseum.pl

Robert Zydel Głowny specjalista ds. komunikacji

22 827 76 41 wew. 272
robert.zydel@ethnomuseum.pl

Agnieszka Szymanek Kierownik Pracowni Digitalizacji i Wirtualnego Udostępniania Zbiorów

22 827 76 41 wew. 330

agnieszka.szymanek@ethnomuseum.pl

Dominika Samulak p.o. Kierownika Działu Administracji

22 827 76 41 wew. 243
dominika.samulak@ethnomuseum.pl

Monika Szewczak Specjalista ds. administracyjnych

monika.szewczak@ethnomuseum.pl

Agnieszka Winnicka Kasjer

kasa@ethnomuseum.pl

Kamila Końska P.o. kierownika Działu Technicznego

22 827 76 41 wew. 236
kamila.konska@ethnomuseum.pl

Mariusz Horoś Specjalista ds. obsługi taboru samochodowego

22 827 76 41 wew. 214

Elżbieta Kaczmarek Specjalista ds. administracyjnych

22 827 76 41 wew. 217
elzbieta.kaczmarek@ethnomuseum.pl

Łukasz Mroczyński Główny specjalista ds. informatyki

22 827 76 41 wew. 251
lukasz.mroczynski@ethnomuseum.pl

Mariusz Pieńkowski Rzemieślnik - specjalista

22 827 76 41 wew. 214

Mariusz Rafalski Rzemieślnik - specjalista

22 827 76 41 wew. 214

Krzysztof Towstjenko Rzemieślnik - specjalista

22 827 76 41 wew. 214

Zenon Winnicki Rzemieślnik - specjalista

22 827 76 41 wew. 214

Dział Finansowo-Księgowy
Joanna Durakiewicz Główny Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

22 827 76 41 wew. 208
joanna.durakiewicz@ethnomuseum.pl

Agnieszka Jankowska Specjalista ds. finansowo-księgowych

agnieszka.jankowska@ethnomuseum.pl

Dział Kadr
Agnieszka Anglart Specjalista ds. osobowych

22 827 76 41 wew. 216

kadry@ethnomuseum.pl
agnieszka.anglart@ethnomuseum.pl

Barbara Horoś Główny specjalista ds. Finansowo - Księgowych

22 827 76 41 wew. 216

kadry@ethnomuseum.pl
barbara.horos@ethnomuseum.pl

Komórka ds. kontrolingu
Aneta Jawdosiuk - Stawińska Specjalista ds. kontroli wewnętrznej

aneta.jawdosiuk@ethnomuseum.pl

Kamila Smakulska – Kurek Specjalista ds. kontroli wewnętrznej

kamila.smakulska@ethnomuseum.pl

Irena Niesłuchowska Główny specjalista ds. kontroli wewnętrznej

irena.niesluchowska@ethnomuseum.pl

Edward Koprowski Starszy specjalista ds. fotografii

22 827 76 41 wew. 226
edward.koprowski@ethnomuseum.pl

11.12 - 30.08.2020
Wystawa

Wcielenia jelenia

18.10 - 31.10.2020
Wystawa

Disco Relaks