pl
Godziny otwarcia:
CZW:10:00 - 17:00
PON: Nieczynne
WT: 10:00 - 17:00
ŚR: 11:00 - 19:00
CZW: 10:00 - 17:00
PT: 10:00 - 17:00
SOB: 10:00 - 18:00
ND: 12:00 - 17:00
Godziny otwarcia:
CZW:grupy 9-15
PON: zamknięte
WT: grupy 9-15
ŚR: grupy 9-15
indywidualnie 15-18
CZW: grupy 9-15
PT: grupy 9-15
SOB: indywidualnie 10-18
ND: indywidualnie 12-17
Godziny otwarcia:
CZW: 10:00 - 17:00
PON:Nieczynne
WT:10:00 - 17:00
ŚR:11:00 - 19:00
CZW:10:00 - 17:00
PT:10:00 - 17:00
SOB:10:00 - 18:00
ND:12:00 - 17:00
Godziny otwarcia:
CZW: grupy 9-15
PON:zamknięte
WT:grupy 9-15
ŚR:grupy 9-15
indywidualnie 15-18
CZW:grupy 9-15
PT:grupy 9-15
SOB:indywidualnie 10-18
ND:indywidualnie 12-17
pl

Nasz zespół

Łączy nas wspólna pasja – poznaj zespół muzeum

Wybierz dział

  • Dyrekcja, Sekretariat i Kancelaria
  • Główna Księgowa
  • Kuratorium Kolekcji i Wystaw Etnograficznych
  • Dział Przechowywania i Konserwacji Zbiorów
  • Dział Inwentaryzacji
  • Biblioteka i Archiwum
  • Dział Edukacji
  • Dział Komunikacji
  • Pracownia Digitalizacji i Wirtualnego Udostępniania Zbiorów
  • Dział Administracji
  • Dział Techniczny
  • Dział Finansowo-Księgowy i Kadr
  • Pracownia Fotograficzno-Filmowa
mgr inż. Arch. Piotr Brzeski ZASTĘPCA DYREKTORA

22 827 76 41 wew. 222
piotr.brzeski@ethnomuseum.pl

SEKRETARIAT

22 827 76 41 wew. 231
22 827 76 41 wew. 230
sekretariat@ethnomuseum.pl

Monika Buczek KIEROWNIK

22 826 81 78
lub 22 827 76 41 wew. 230
monika.buczek@ethnomuseum.pl

Elwira Melonik Specjalista ds. administracji biurowej

22 827 76 41 wew. 232
elwira.melonik@ethnomuseum.pl

KANCELARIA

Przyjmowanie dokumentów
22 827 76 41 wew. 223

Beata Kołacińska Specjalista ds. kancelaryjnych

kancelaria@ethnomuseum.pl

Aneta Gielo Główna Księgowa

22 827 76 41 wew. 207
aneta.gielo@ethnomuseum.pl

Małgorzata Jaszczołt Kustosz

22 827 76 41 wew. 245
malgorzata.jaszczolt@ethnomuseum.pl

Aleksander Robotycki Adiunkt - specjalizacja: etnografia współczesności

22 827 76 41 wew. 233
aleksander.robotycki@ethnomuseum.pl

Dariusz Skonieczko Adiunkt - specjalizacja: Afryka

22 827 76 41 wew. 244
dariusz.skonieczko@ethnomuseum.pl

Justyna Skowronek Specjalista ds. realizacji projektów wystawienniczych

justyna.skowronek@ethnomuseum.pl

dr Paweł Matwiejczuk Kustosz - Kierownik Działu Przechowywania i Konserwacji Zbiorów

22 827 76 41 wew. 220 i 227
pawel.matwiejczuk@ethnomuseum.pl

Urszula Świderska-Luboń Zastępca kierownika, Starszy kustosz

22 827 76 41 wew. 250
urszula.swiderska@ethnomuseum.pl

Anita Broda Adiunkt

22 827 76 41 wew. 250
anita.broda@ethnomuseum.pl

Marcin Burzymowski Konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej

22 827 76 41 wew. 227
marcin.burzymowski@ethnomuseum.pl

Teresa Gadzinowska Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206 i 274

Teresa Grzelak Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Joanna Krasuska Konserwacja sztuki obrzędowej i ceramiki

22 827 76 41 wew. 228
joanna.krasuska@ethnomuseum.pl

Hanna Kubiak Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Małgorzata Kunecka Adiunkt

22 827 76 41 wew. 250
malgorzata.kunecka@ethnomuseum.pl

Alicja Szewczak Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Agata Wojtarska Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Piotr Wojtarski Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Alicja Mironiuk-Nikolska Główny inwentaryzator, Starszy Kustosz

22 827 76 41 wew. 235
alicja.nikolska@ethnomuseum.pl

Joanna Kalinowska Sekretarz Komisji Zakupów Muzealiów, Adiunkt

22 827 76 41 wew. 235
joanna.kalinowska@ethnomuseum.pl

Marta Czerska Kierownik

22 827 76 41 wew. 210
marta.czerska@ethnomuseum.pl

Joanna Bartuszek Adiunkt muzealny

22 827 76 41 wew. 225
joanna.bartuszek@ethnomuseum.pl

Anika Czerska Główny specjalista ds. dokumentacji archiwalnej

22 827 76 41 wew. 255
anika.czerska@ethnomuseum.pl

Rafał Gorczyca Adiunkt muzealny w Archiwum Zakładowym

22 827 76 41 wew. 255
rafal.gorczyca@ethnomuseum.pl

Agnieszka Jeż Specjalista ds. informacji naukowej

22 827 76 41 wew. 255
agnieszka.jez@ethnomuseum.pl

Alicja Kobus Specjalista ds. informacji naukowej

22 827 76 41 wew. 255
alicja.kobus@ethnomuseum.pl

Barbara Kowalczyk Kustosz muzealny

22 827 76 41 wew. 225
barbara.kowalczyk@ethnomuseum.pl

dr Justyna Laskowska-Otwinowska Starszy kustosz

22 827 76 41 wew. 225
justyna.otwinowska@ethnomuseum.pl

Anna Grunwald Główny Specjalista – Kierownik Działu Edukacji

22 827 76 41 wew. 248
anna.grunwald@ethnomuseum.pl

Alicja Balcerak Specjalista ds. edukacji dzieci

22 827 76 41 wew. 261
alicja.balcerak@ethnomuseum.pl

Dorota Jarecka Starszy kustosz

22 827 76 41 wew. 218
dorota.jarecka@ethnomuseum.pl

Monika Krysztofińska Specjalista ds. Edukacji

22 827 76 41 wew. 213
monika.krysztofinska@ethnomuseum.pl

Elżbieta Marczak Starszy kustosz

22 827 76 41 wew. 218
elzbieta.marczak@ethnomuseum.pl

Martyna Steckiewicz Koordynatorka ds. Muzeum Dla Dzieci

22 827 76 41 wew. 261
martyna.steckiewicz@ethnomuseum.pl

Ilona Sikorska Specjalista ds. komunikacji

22 827 76 41 wew. 249
ilona.sikorska@ethnomuseum.pl

Monika Kaźmierczak Specjalista ds. wystaw - koordynator ds. eksploatacji sal

22 827 76 41 wew. 253
519 536 004
monika.kazmierczak@ethnomuseum.pl

Joanna Machudera - Szwankowska Specjalista - Koordynator ds. projektów

22 827 76 41 wew. 273
joanna.machudera@ethnomuseum.pl

Przemysław Walczak Specjalista – koordynator ds. systemu informacji

przemyslaw.walczak@ethnomuseum.pl

Agnieszka Szymanek Kierownik Pracowni Digitalizacji i Wirtualnego Udostępniania Zbiorów

agnieszka.szymanek@ethnomuseum.pl

Dominika Sowa p.o. Kierownika Działu Administracji

22 827 76 41 wew. 243
dominika.sowa@ethnomuseum.pl

Łukasz Mroczyński Główny specjalista ds. informatyki

22 827 76 41 wew. 251
lukasz.mroczynski@ethnomuseum.pl

Monika Szewczak Referent ds. administracyjnych

monika.szewczak@ethnomuseum.pl

Agnieszka Winnicka Kasjer

kasa@ethnomuseum.pl

Kamila Końska P.o. kierownika Działu Technicznego

22 827 76 41 wew. 236
kamila.konska@ethnomuseum.pl

Elżbieta Kaczmarek Specjalista ds. administracyjnych

22 827 76 41 wew. 217
elzbieta.kaczmarek@ethnomuseum.pl

Mariusz Rafalski Rzemieślnik - specjalista

22 827 76 41 wew. 214

Mariusz Raniszewski Główny specjalista – koordynator logistyczno-techniczny wystaw muzealnych

22 827 76 41 wew. 275
mariusz.raniszewski@ethnomuseum.pl

Krzysztof Towstjenko Rzemieślnik - specjalista

22 827 76 41 wew. 214

Dział Finansowo-Księgowy
Joanna Durakiewicz Główny Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

22 827 76 41 wew. 208
joanna.durakiewicz@ethnomuseum.pl

Barbara Horoś Główny specjalista ds. Finansowych i księgowych

22 827 76 41 wew. 216
barbara.horos@ethnomuseum.pl

Agnieszka Jankowska Specjalista ds. finansowo-księgowych

agnieszka.jankowska@ethnomuseum.pl

Dział Kadr
Agnieszka Anglart Specjalista ds. osobowych

22 827 76 41 wew. 216

agnieszka.anglart@ethnomuseum.pl
kadry@ethnomuseum.pl

Komórka ds. kontrolingu
Aneta Jawdosiuk - Stawińska Specjalista ds. kontroli wewnętrznej

aneta.jawdosiuk@ethnomuseum.pl

Kamila Smakulska – Kurek Specjalista ds. kontroli wewnętrznej

kamila.smakulska@ethnomuseum.pl

Tadeusz Zając Specjalista ds. kontaktów społecznych i kontroli wewnętrznej

tadeusz.zajac@ethnomuseum.pl

Edward Koprowski Starszy specjalista ds. fotografii

22 827 76 41 wew. 226
edward.koprowski@ethnomuseum.pl

25.10 - 31.08.2019
Wystawa

Odloty

21.03 - 31.08.2019
Wystawa

Technologia magii

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl