pl
Godziny otwarcia:
ND:12:00 – 17:00
PON: Zamknięte
WT: 10:00 – 17:00
ŚR: 11:00 – 19:00
CZW: 10:00 – 17:00
PT: 10:00 – 17:00
SOB: 10:00 – 18:00
ND: 12:00 – 17:00
Godziny otwarcia:
ND:12:00 – 17:00
PON: Zamknięte
WT: 10:00 – 17:00
ŚR: 11:00 – 19:00
CZW: 10:00 – 17:00
PT: 10:00 – 17:00
SOB 10:00 – 18:00
ND: 12:00 – 17:00
pl
Godziny otwarcia:
ND: 12:00 – 17:00
PON: Zamknięte
WT: 10:00 – 17:00
ŚR: 11:00 – 19:00
CZW: 10:00 – 17:00
PT: 10:00 – 17:00
SOB: 10:00 – 18:00
ND: 12:00 – 17:00
Godziny otwarcia:
ND: 12:00 – 17:00
PON: Zamknięte
WT: 10:00 – 17:00
ŚR: 11:00 – 19:00
CZW: 10:00 – 17:00
PT: 10:00 – 17:00
SOB 10:00 – 18:00
ND: 12:00 – 17:00
pl

Nasz zespół

Łączy nas wspólna pasja – poznaj zespół muzeum

Wybierz dział

  • Dyrekcja
  • Dział Organizacyjny
  • Główna Księgowa
  • Kuratorium Etnograficzne
  • Dział Przechowywania i Konserwacji Zbiorów
  • Dział Inwentaryzacji
  • Dział Informacji Naukowej
  • Dział Edukacji
  • Dział Komunikacji i Marketingu
  • Dział Techniczny
  • Dział Finansowo-Kadrowy
  • Samodzielne Stanowisko ds. Obsługi Prawnej
Robert Zydel DYREKTOR PAŃSTWOWEGO MUZEUM ETNOGRAFICZNEGO W WARSZAWIE

22 827 76 41 wew. 230
robert.zydel@ethnomuseum.pl

Józef Zalewski ZASTĘPCA DYREKTORA

22 827 76 41 wew. 222
604 575 911
jozef.zalewski@ethnomuseum.pl

SEKRETARIAT

22 827 76 41 wew. 231
22 827 76 41 wew. 230
sekretariat@ethnomuseum.pl

Elwira Melonik Kierownik Działu

22 827 76 41 wew. 231
elwira.melonik@ethnomuseum.pl

Beata Kołacińska Specjalista ds. administracyjnych

22 827 76 41 wew. 223
beata.kolacinska@ethnomuseum.pl

Beata Mularska Główny specjalista ds. administracyjnych

22 827 76 41 wew. 230
beata.mularska@ethnomuseum.pl

Tadeusz Zając Główny specjalista ds. kontaktów społecznych

22 827 76 41 wew. 256
tadeusz.zajac@ethnomuseum.pl

Sławomir Jasiński Główny specjalista ds. prawnych

22 827 76 41 wew. 256
slawomir.jasinski@ethnomuseum.pl

Małgorzata Dołęgowska Specjalista ds. obsługi klienta

22 827 76 41 wew. 280
malgorzata.dolegowska@ethnomuseum.pl

Anika Czerska Główny specjalista ds. dokumentacji archiwum zakładowego

22 827 76 41 wew. 225
anika.czerska@ethnomuseum.pl

Rafał Gorczyca Adiunkt muzealny w archiwum zakładowym

22 827 76 41 wew. 225
rafal.gorczyca@ethnomuseum.pl

Aneta Gielo Główna Księgowa

22 827 76 41 wew. 207
512 940 167
aneta.gielo@ethnomuseum.pl

Agnieszka Grabowska Kustosz - p.o. Kierownika Kuratorium Etnograficznego

22 827 76 41 wew. 250
agnieszka.grabowska@ethnomuseum.pl

Marta Ancelewska Główny specjalista ds. logistyki wystaw

22 827 76 41 wew. 245
marta.ancelewska@ethnomuseum.pl

Małgorzata Jaszczołt Kustosz

22 827 76 41 wew. 233
malgorzata.jaszczolt@ethnomuseum.pl

Małgorzata Kunecka Kustosz

22 827 76 41 wew. 250
malgorzata.kunecka@ethnomuseum.pl

dr Justyna Laskowska - Otwinowska Kustosz dyplomowany

22 827 76 41 wew. 245
justyna.otwinowska@ethnomuseum.pl

Mariusz Raniszewski Adiunkt

22 827 76 41 wew. 275
mariusz.raniszewski@ethnomuseum.pl

Dariusz Skonieczko Kustosz

22 827 76 41 wew. 233
dariusz.skonieczko@ethnomuseum.pl

Dominika Szostak Asystent muzealny

22 827 76 41 wew. 200
dominika.szostak@ethnomuseum.pl

Urszula Świderska-Luboń p.o. Kierownika Działu Przechowywania i Konserwacji Zbiorów

22 827 76 41 wew. 250
urszula.swiderska@ethnomuseum.pl

Marcin Burzymowski Konserwacja malarstwa i rzeźby drewnianej

22 827 76 41 wew. 227
marcin.burzymowski@ethnomuseum.pl

Teresa Grzelak Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Joanna Krasuska Konserwacja sztuki obrzędowej i ceramiki

22 827 76 41 wew. 228
joanna.krasuska@ethnomuseum.pl

Hanna Kubiak Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Alicja Szewczak Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Agata Wojtarska Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Piotr Wojtarski Starszy laborant

22 827 76 41 wew. 206

Krystyna Tomasik Asystent konserwatorski

krystyna.tomasik@etnomuseum.pl

Alicja Mironiuk-Nikolska Główny inwentaryzator, Starszy Kustosz

22 827 76 41 wew. 235/221
alicja.nikolska@ethnomuseum.pl

Joanna Kalinowska Sekretarz Kolegium Pozyskiwania Muzealiów, adiunkt

22 827 76 41 wew. 252/235
joanna.kalinowska@ethnomuseum.pl

Marianna Koźmińska Asystentka

22 827 76 41 wew. 221
marianna.kozminska@ethnomuseum.pl

Pracownia Fotograficzno-Filmowa
Edward Koprowski Starszy specjalista ds. fotografii

22 827 76 41 wew. 226
edward.koprowski@ethnomuseum.pl

Marta Czerska Kierownik

22 827 76 41 wew. 210
marta.czerska@ethnomuseum.pl

Joanna Bartuszek Kustosz

22 827 76 41 wew. 255
joanna.bartuszek@ethnomuseum.pl

Agnieszka Jeż Specjalista ds. informacji naukowej

22 827 76 41 wew. 225
agnieszka.jez@ethnomuseum.pl

Alicja Kobus Specjalista ds. informacji naukowej

22 827 76 41 wew. 255
alicja.kobus@ethnomuseum.pl

Barbara Kowalczyk Kustosz muzealny

22 827 76 41 wew. 225
barbara.kowalczyk@ethnomuseum.pl

Grzegorz Majkowski Specjalista ds. wydawnictw

22 827 76 41 wew. 232
grzegorz.majkowski@ethnomuseum.pl

Anna Grunwald Główna Specjalistka – Kierowniczka Działu Edukacji

22 827 76 41 wew. 248
anna.grunwald@ethnomuseum.pl

Alicja Balcerak Specjalistka ds. edukacji dzieci

22 827 76 41 wew. 213/261
alicja.balcerak@ethnomuseum.pl

Bogusław Jarosiński Specjalista ds. wsparcia edukacji

22 827 76 41 wew. 218
boguslaw.jarosinski@ethnomuseum.pl

 

Olga Płuciennik Asystent – Specjalista ds. edukacji

22 827 76 41 wew. 238
olga.pluciennik@ethnomuseum.pl

Marta Polak Specjalistka ds. obsługi klienta

marta.polak@ethnomuseum.pl
22 827 76 41 wew. 213/261

Aleksander Robotycki Kustosz – Główny specjalista ds. edukacji dorosłych

aleksander.robotycki@ethnomuseum.pl

Martyna Steckiewicz Specjalistka ds. edukacji dorosłych

22 827 76 41 wew. 213/261
martyna.steckiewicz@ethnomuseum.pl

Julia Szawiel Adiunkt -Specjalista ds. edukacji

22 827 76 41 wew. 261
julia.szawiel@ethnomuseum.pl

Anna Wielechowska-Olszak Specjalistka ds. wsparcia działań edukacyjnych i kulturalnych

22 827 76 41 wew. 218
anna.wielechowska@ethnomuseum.pl

Ilona Sikorska - Piwowarczyk Kierowniczka

22 827 76 41 wew. 249
ilona.sikorska@ethnomuseum.pl

Magdalena Dąbrowska Główna specjalistka ds. public relations i marki muzeum

22 827 76 41 wew. 253
510 336 386
magdalena.dabrowska@ethnomuseum.pl

Monika Krysztofińska Specjalista ds. komunikacji

22 827 76 41 wew. 272
monika.krysztofinska@ethnomuseum.pl

Patrycja Lewandowska Specjalistka ds. mediów społecznościowych

22 827 76 41 wew. 253
510 336 386
patrycja.lewandowska@ethnomuseum.pl

Joanna Machudera - Szwankowska Główna specjalistka ds. relacji z mediami

22 827 76 41 wew. 273
519 536 004
joanna.machudera@ethnomuseum.pl

Przemysław Walczak Specjalista ds. kreacji multimedialnych

22 827 76 41 wew. 271
przemyslaw.walczak@ethnomuseum.pl

Kamila Końska Kierownik Działu Technicznego

22 827 76 41 wew. 236
kamila.konska@ethnomuseum.pl

Mariusz Horoś Specjalista ds. obsługi taboru samochodowego

22 827 76 41 wew. 214

Elżbieta Kaczmarek Specjalista ds. administracyjnych

22 827 76 41 wew. 217
elzbieta.kaczmarek@ethnomuseum.pl

Piotr Maciukiewicz Specjalista – koordynator logistyczno-technicznego wystaw i wydarzeń muzealnych
Łukasz Mroczyński Główny specjalista ds. informatyki

22 827 76 41 wew. 251
lukasz.mroczynski@ethnomuseum.pl

Mariusz Pieńkowski Rzemieślnik - specjalista

22 827 76 41 wew. 214

Mariusz Rafalski Rzemieślnik - specjalista

22 827 76 41 wew. 214

Monika Szewczak Specjalista ds. administracyjnych

22 827 76 41 wew. 202
monika.szewczak@ethnomuseum.pl

Krzysztof Towstjenko Rzemieślnik - specjalista

22 827 76 41 wew. 214

Agnieszka Winnicka Specjalista ds. administracyjno-technicznych

22 827 76 41 wew. 202
agnieszka.winnicka@ethnomuseum.pl

Zenon Winnicki Rzemieślnik - specjalista

22 827 76 41 wew. 214

Joanna Durakiewicz Główny Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

22 827 76 41 wew. 208
joanna.durakiewicz@ethnomuseum.pl

Agnieszka Jankowska Specjalista ds. finansowo-księgowych

22 827 76 41 wew. 208
agnieszka.jankowska@ethnomuseum.pl

Aneta Jawdosiuk - Stawińska Specjalista ds. majątku i projektów

22 827 76 41 wew. 215
aneta.jawdosiuk@ethnomuseum.pl

Irena Niesłuchowska Główny specjalista ds. finansowych

22 827 76 41 wew. 238
irena.niesluchowska@ethnomuseum.pl

Kamila Smakulska – Kurek Specjalista ds. projektów

22 827 76 41 wew. 215
kamila.smakulska@ethnomuseum.pl

Barbara Horoś Główny specjalista ds. Finansowo - Księgowych

22 827 76 41 wew. 216

kadry@ethnomuseum.pl
barbara.horos@ethnomuseum.pl

Joanna Karska Główny specjalista ds. osobowych

22 827 76 41 wew. 216

kadry@ethnomuseum.pl
joanna.karska@ethnomuseum.pl

Rafał Kornacki Radca prawny

22 827 76 41 wew. 256
rafal.kornacki@ethnomuseum.pl